اخبار استانی

دانشگاه شهرکرد؛ میزبان ۱۶۴۸ دانشجوی نو ورود

اخبار ایران من/چهارمحال و بختیاری سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه شهرکرد میزبان ۱۶۴۸ دانشجوی جدیدالورود ثبت‌نام شده در سال تحصیلی جدید است.

شفیق شفیعی در گفت‌وگو با اخبار ایران من ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود، اظهار کرد: امید است با ورود به عرصه دانشگاه و تلاش و پشتکار مستمر شاهد ارتقای درجات علمی و معنوی باشیم.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه شهرکرد افزود: دانشگاه شهرکرد در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ میزبان ۱۶۴۸ دانشجوی نو ورود است که از این تعداد ۱۰۹۹ دانشجو در مقطع کارشناسی، ۴۱۸ نفر کارشناسی ارشد، ۳۳ نفر دکترای عمومی و ۹۸ نفر در مقطع دکترای تخصصی هستند.

به گفته وی، ۴۲ درصد دانشجویان جدیدالورود ثبت‌نامی در نیمسال اول آقایان و ۵۸ درصد از دانشجویان خانم‌ هستند.

شفیعی گفت: از مجموع دانشجویانی که در نیمسال اول سال تحصیلی موفق به ثبت‌نام شده‌اند ۸۷ نفر دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان هستند که در بازه زمانی مشخص در دانشگاه شهرکرد تحصیل خواهند کرد و پس از آن ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان انجام می‌شود.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه شهرکرد خاطرنشان کرد: در نیمسال تحصیلی جدید ۴۸ رشته گرایش مربوط به مقطع کارشناسی، ۸۴ رشته گرایش کارشناسی ارشد، ۳۴ رشته گرایش دکترای تخصصی و یک رشته گرایش در مقطع دکترای عمومی در دانشگاه شهرکرد وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا