ورزشی

عکس‌| تبلیغ جذاب برای مسی؛ نابغه به فضا رفت!

لیونل مسی تقریباً از ابتدای دوران حرفه‌ای خود سفیر آدیداس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک ورزشی جهان، بوده است.

او در سال 2017 با آن‌ها قرارداد مادام العمر امضا کرد. آدیداس می‌داند که یکی از بزرگترین ورزشکاران جهان سفیر آن‌هاست و آن را فراموش نمی‌کنند.

آدیداس ویدیویی را در حساب کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که در آن لیونل مسی به صورت ویژه مورد تمجید قرار گرفته است. به‌عنوان بخشی از جدیدترین اقدام، آن‌ها کاری باورنکردنی انجام داده‌اند.

1944805

در این ویدیو یک ماهواره از بنری رونمایی می‌کند که تصویر مسی و کفش‌های جدیدش روی آن به چشم می‌خورد. روی این بنر عبارت “خارج از این دنیا نوشته شده بود. مشخص نیست که محصول جدید آن‌ها دقیقا چیست اما از کلمه “XCRAZYFAST” برای نامگذاری آن استفاده کرده‌اند.

در این ویدیو، ارتباط زنده با لیونل مسی برقرار می‌شود که از این پروژه حسابی شگفت زده شده است. مسی با تماشای بنر خود روی ماهواره آدیداس گفت: “عالی است. سرعت رونمایی بنر فوق العاده است. به کل تیم تبریک می‌گویم. من همیشه دوست داشتم به فضا بروم.”

البته مشخص نیست که واقعا چنین ماهواره‌ای خارج از فضا حضور داشته و بنر مسی را رونمایی کرده یا این تصاویر به صورت کامپیوتری تولید شده است.

258 258

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا